Servis garážových vrat a bran

Hledáte spolehlivého partnera pro servis nebo opravy vašich garážových vrat a posuvných a křídlových bran? Pak jste na správné adrese! Nabízíme vám kvalitní a rychlý servis mnoha typů a značek vrat a bran, včetně elektrických pohonů a dálkových ovladačů.
Náš zkušený a profesionální tým vám zajistí bezproblémový provoz vašich vstupních systémů, ať už se jedná o rodinné domy, bytové domy, nebo průmyslové objekty. 
Provádíme jak preventivní prohlídky a údržbu, tak havarijní opravy a výměny náhradních dílů. Máme výborné reference a záruku na všechny naše služby. Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si s námi termín servisu nebo opravy.

Budete spokojeni s naším servisem i s vašimi vraty a branami! 

  • Opravy sekčních vrat - opravy a výměny pohonů, výměna prasklých pružin, výměna sekcí vrat, opravy pojezdů vrat, opravy a výměna dálkového ovládání.
  • Opravy rolovacích vrat – výměna pohonů, výměna pancíře vrat, opravy a výměna dálkového ovládání.
  • Opravy posuvných a křídlových bran – opravy a výměna pohonů bran, opravy a výměna dálkového ovládání.

Přednostně opravy vrat TRIDO a pohonů SOMMER, GENIUS a COMUNELLO, ostatní dle domluvy.

U nabouraných sekčních vrat se zásah řeší výměnou sekcí, u rolovacích vrat výměnou lamel. Pokud dojde u bran k nabourání a poškození konstrukce, tak se musí většinou udělat nové křídlo, protože to vyrovnání poškození je často nemožné.