Garážová vrata

Garážová vrata jsou určena převážně pro standardní garáže, dvojgaráže nebo vjezd do hromadných garáží. Jsou vyráběna z komponentů shodných s průmyslovými vraty určenými pro vysoké provozní zatížení. Liší se od průmyslových vrat pouze svým vnějším vzhledem a použitým pohonem. Konstrukce a povrchová úprava zajišťuje vysokou provozní užitnost a dlouhou životnost.

Přednosti garážových vrat:

  • spolehlivost
  • jednoduché a komfortní ovládání
  • bezporuchový provoz
  • možnost flexibilního provedení dle požadavků
  • více tepla a ticha díky výborným tepelně-izolačním vlastnostem
  • úspora peněz díky dlouhé životnosti
  • důraz na estetické rešení

Garážová vrata a jejich rozdělení:

Sekční garážová vrata

Sekční vrata TRIDO jsou ideálním řešením pro všechny typy garáží, dvojgaraží nebo vjezdů do hromadných garáží. Jsou dodávány na míru dle přání zákazníka a v nejširší nabídce barev a dekorů dřeva tak, aby byla v dokonalé barevné harmonii s domem popřípadě v dekoru oken.

Posuvná garážová vrata

Jedinečné řešení umožňující jednoduchý průchod osob při částečném otevření vrat. TRIDO je vyrábí přímo na míru z komponentů shodných s průmyslovými vraty, určenými pro vysoké provozní zatížení. Konstrukce a povrchová úprava zajišťují vysokou provozní spolehlivost a dlouhou životnost.

Křídlová garážová vrata

Křídlová vrata jsou tradičním řešením pro všechny garáže s omezeným vnitřním prostorem (kde se nedají použít vrata sekční) nebo požadavkem jednoduchého průchodu osob. TRIDO je vyrábí přímo na míru, v moderním designu, v desítkách dekorů dřeva a možností široké řady doplňků.

Díky těmto přednostem garážových vrat a příznivé ceně, při nejvyšší kvalitě a nadstandardních záručních podmínkách, jsou tato vrata ideálním řešením pro jakýkoliv projekt.

Přesvědčíme Vás o kvalitě našich výrobků a věříme, že i Vy budete s nimi spokojeni.

Rolovací vrata

Inovovaná technika a precizní zpracování jsou hlavními předpoklady pro vysokou náročnost na rolovací vrata firmy ALUKON.

Všechny důležité díly rolovacích a garážových vrat firmy Alukon jsou vyráběny z vysoce jakostního hliníku. Proto můžeme garantovat dlouhou životnost. Kvalita všech výrobků firmy Alukon je přísně kontrolována a tím se zařazují do nejvyšší kvalitativní úrovně.

Výklopná vrata

Ctěli byste zkrášlit Vaši garáž a udělat vjezd a výjezd pohodlnější? To je výhodnější, než si možná myslíte. Protože naše mnohokrát osvědčená výklopná vrata představují nejen velké množství modelů, nabízejí ale také vyníkající poměr cena - výkon.

Sekční garážová vrata

Posuvná garážová vrata

Křídlová garážová vrata

Rolovací vrata 

Výklopná vrata 

Průmyslová vrata