Markýzy

Naše výsuvné markýzy představují vysoce kvalitní produkty, které díky vyspělým technologiím zajišťují snadné použití a dlouhou životnost. Markýzy lze použít jako sluneční clony pro balkóny, terasy nebo zahrádky. Spolehlivě Vás ochrání nejen proti ostrému slunečnímu svitu, ale poradí si i s mírným deštěm. 

Markýzy se vyrábí na míru podle přání zákazníka ve velikosti, jakou potřebuje a z látky, kterou si vybere. Bohatý výběr ze stovky látek a z pěti možných barev konstrukcí naplní představy i těch nejnáročnějších. Každá markýza je navíc vyrobena přesně podle Vašich rozměrů a dle Vašeho přání. K výběru je rovněž celá řada elektrických ovládání včetně slunečního a větrného čidla. Dáváme Vám na výběr z široké škály modelů: kazetové markýzy, polokazetové markýzy a otevřené markýzy, u kterých je možnost přidání dodatečné stříšky, která chrání navinuté látky proti vlivům počasí. 

Markýzy mohou být ovládány buď ruční klikou pomocí kuželové převodovky nebo pohodlně pomocí motoru či motoru na dálkové ovládání.

Přednosti výsuvných markýz:

  • Rozsah použití
  • Tepelný komfort
  • Vzhled a funkčnost
  • Životnost