Předokenní žaluzie

Funkční a elegantní doplněk Vašeho domova. Použitím žaluzií získává Vaše fasáda zajímavý moderní vzhled. Slouží pro zastínění oken a velkých skleněných ploch. V horkých letních dnech zastavují sluneční paprsky ještě než proniknou do interiéru a zajistí Vám příjemné klima, tím ušetříte náklady za klimatizaci. 

Lamely se dají nastavit v libovolném úhlu a tak můžete plynule regulovat množství světla, které do domu dopadá. Zamezují zvědavým pohledům zvenku, ale současně dovolují volný výhled zevnitř. Zákazník si může zvolit elektrický pohon s možností použití větrných a slunečních čidel, čímž je zaručena vysoká funkčnost systému nebo manualní ovládání, pomocí kliky s převodovkou. 

Typy předokenních žaluzií:

  • Žaluzie C50 - Lamely jsou hliníkové, vyválcované do tvaru C se zpevněnými okraji o šířce 49mm. Maximální rozměry žaluzie jsou 3000 x 3000mm.
  • Žaluzie C80 - Lamely jsou hliníkové, vyválcované do tvaru C se zpevněnými okraji o šířce 80,4mm. Maximální rozměry žaluzie jsou 3000 x 4000mm.
  • Žaluzie Z90 - Lamely jsou hliníkové ve tvaru Z o šířce 92,5mm. Díky tomuto tvaru dochází téměř k úplnému zatemnění místnosti. Maximální rozměry žaluzie jsou 3000 x 4500mm.